Devintojo moksleivių meninės saviraiškos konkurso

„Mano Aleksandras Puškinas“ dalyvių pagerbimo šventė

ir poeto Aleksandro Puškino 210-jų gimimo metinių paminėjimas

2009 m. birželio 6 d. Literatūriniame A. Puškino muziejuje įvyko Devintojo moksleivių meninės saviraiškos konkurso „Mano Aleksandras Puškinas“ dalyvių pagerbimo šventė ir poeto Aleksandro Puškino  210-jų gimimo metinių paminėjimas.
Į šventę susirinkęs gausus Lietuvos moksleivių ir pedagogų būrys susipažino su konkursui pateiktais darbais (juos kūrė daugiau nei 160 moksleivių iš įvairių Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų), Literatūrinio A.Puškino muziejaus ekspozicija, išlikusiais buvusio Grigorijaus ir Varvaros Puškinų Markučių dvaro objektais, bendravo su muziejaus darbuotojais.
Poeto 210-jų gimimo metinių paminėjimo metu buvo paskelbti ir nominuoti konkurso laureatai, visiems konkurso dalyviams įteiktos atminimo dovanėlės. Moksleivius pasveikino Rusijos Federacijos ambasados Lietuvoje, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos, Vilniaus universiteto atstovai.
Konkurso dalyvius ir šventės svečius nudžiugino Vilniaus miesto A. Puškino  ir M. Dobužinskio vidurinių mokyklų moksleivių ir pedagogų, jaunimo teatrinės studijos „Žaliasis žibintas“ parengta šventinė programa “Europos kultūros sostinė sveikina poetą su 210-ju gimtadieniu“.

Fotografijose užfiksuotos šventės akimirkos.

Informaciją parengė Rimgaudas Ryliškis

 

© Vilniaus memorialinių muziejų direkcija, 2009

© Fotografijos, Literatūrinis A. Puškino muziejus, 2009

Daugiau apie moksleivių meninės saviraiškos konkursą „Mano Aleksandras Puškinas“..

Literatūrinio A. Puškino muziejaus interneto svetainė..

Sugrįžti į portalo titulinį..