Į portalo titulinį
LT
 
RENGINIAI/KULTŪROS ĮVYKIAI
 

 

 
 
  Tęstinis tarptautinis projektas
BENDRAMINČIAI IR BENDRAŽYGIAI: Č. MILOŠAS,
J. BRODSKIS, T. VENCLOVA
 
 
 

Tęstinio tarptautinio projekto
BENDRAMINČIAI IR BENDRAŽYGIAI: Č. MILOŠAS, J. BRODSKIS, T. VENCLOVA
renginiai, 2011 m. skirti Č. Milošo 100-čiui:

Projektą dalinai finansavo LR Kultūros rėmimo fondas, projekto vadovė Laima Žukauskaitė

 
     
05.19 Sankt Peterburgas, Valstybinis literatūrinis–memorialinis Anos Achmatovos muziejus (Государственный литературно-мемориальный Музей Анны Ахматовой в Фонтанном Доме) 

Literatūrinis vakaras „Trys poetai – trys tėvynės“, kuriame prisiminimais apie Č. Milošą ir J. Brodskį dalijosi poetas Tomas Venclova.
Daugiau apie projektą..

08.14 Krasnogrūdos dvare (Lenkijos Respublika) įsikūrusiame Tarptautiniame dialogo centre (Międzynarodowe Centrum Dialogu) vykusiame Česlovo Milošo 7-tųjų mirties metinių paminėjime

Koncertinė programa "Epitafija Česlovui Milošui", kurią atliko žinomi Lietuvos dziazo muzikantai Arkadijus Gotesmanas (perkusija) ir Janas Maksimovičius (pučiamieji).
Fotografijos iš paminėjimo http://pogranicze.sejny.pl

10.20 Vilniaus Paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4) 

Č. Milošo Metams skirtas renginys - Arkadijaus Gotesmano (perkusija, Lietuva), Arono Blumo (bosine gitara, Lenkija) ir Dominiko Jastrzebskio (klarnetas, Lenkija) koncertas iš ciklo „Česlovo  Milošo kontinentai“. Tai trečiasis Venclovų namų-muziejaus tarptautinio tęstinio projekto „Bendraminčiai ir bendražygiai: Č. Milošas, J. Brodskis, T. Venclova“ renginys, surengtas kartu su Lenkijos institutu Vilniuje ir Vilniaus dailės muziejumi. Šis koncertas – tai 3-jų dalių muzikinis pasakojimas apie vaikystę, katastrofos nuojautą ir tragiškus karo laikų išgyvenimus bei emigracijoje esančio poeto Č. Milošo prisiminimus apie su Vilniumi susijusias vietas ir emocijas - 40 minučių trukmės šiuolaikines muzikos ir improvizacijų kompozicija.

   
 
   
Dizainas Justina